Altınşehir Evden Eve Nakliyat

Kategori: Genel | 0

Altınşehir Evden Eve Nakliyat

Altınşehir evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize elimizden Gelenin Her zaman en iyisini Vermekten Gurur Duyarız.

Basaksehir Nakliyat

Altınşehir Evden eve nakliyat firması evden eve nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu sebeple de müşterilerine istedikleri kalitede hizmet veriyor.

Altışehir nakliyat firması öncelikle gerekli paketleme, montaj malzemeleri ve araç(kamyon, kamyonet, vs.) için ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek evinize bir eksper gönderiyor. Eksper eşyaları yerinde tespit edip gereken makul fiyatı size sunuyor. Taşınma günü tespit edilen araç ve malzemelerle birlikte profesyonel elemanlar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı elemanlar) evinize geliyorlar ve taşınma işleminiz fiilen başlamış oluyor. Elemanlar öncelikle eşyalarınızın tamamını paketliyorlar. Sökülecek olan dolaplar varsa eğer marangoz bu dolapları söküp paketliyor. Beyaz eşyalarınız tesisatçı tarafından yerinden sökülüp paketleniyor.

Altınşehir Nakliyat

Avizeleriniz elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra eşyalar itinalı bir şekilde taşınmaya başlıyor. Eşyalar kamyona düzgün bir şekilde yerleştirilip tüm eşyalar taşındıktan sonra yeni evinize gitmek üzere kamyon harekete geçiyor. Yeni evinize geldikten sonra eşyalarınız Altınşehir evden eve nakliyat firması uzman ekibi tarafından dikkatli şekilde taşınıyor. Dolapların montajı, beyaz eşyaların, avizelerin bağlantıları ve eşyaların yerleştirilme işlemi bittikten sonra taşınma işleminiz tamamlanmış oluyor. Daima planlı ve titiz çalışmaya önem veren nakliye firması, evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve titiz hizmetler vererek nakliye sektöründe lider firmalar arasında yer almıştır.

0532 632 00 45 – 0212 432 11 11

basaksehir evden eve nakliyat

 

Bir Cevap Yazın