Başakşehir Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize elimizden gelenin fazlasıyla hizmet vermekten gurur duyarız.

 

Basaksehir Evden Eve Nakliyat
Basaksehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Nakliyat olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her gün genel değerlendirme yapmaktayız. Sizleri memnun edebilmek için güvenilir bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmeden zamanında ve uygun maliyet ile ekipçe harika işler çıkarmaktayız ve çıkarmaya devam ediyoruz.

Biz Başakşehir Nakliyeciler olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız.

Zaten bu yüzden Başakşehir Nakliyat Firmaları arasında en beğenilen firma olarak seçildik.

Başakşehir nakliyat firması öncelikle gerekli paketleme, montaj malzemeleri ve araç(kamyon, kamyonet, vs.) için ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek evinize bir eksper gönderiyor. Eksper eşyaları yerinde tespit edip gereken makul fiyatı size sunuyor. Taşınma günü tespit edilen araç ve malzemelerle birlikte profesyonel elemanlar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı elemanlar) evinize geliyorlar ve taşınma işleminiz fiilen başlamış oluyor. Elemanlar öncelikle eşyalarınızın tamamını paketliyorlar. Sökülecek olan dolaplar varsa eğer marangoz bu dolapları söküp paketliyor. Beyaz eşyalarınız tesisatçı tarafından yerinden sökülüp paketleniyor.

Başakşehir Nakliyat

Avizeleriniz elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra eşyalar itinalı bir şekilde taşınmaya başlıyor. Eşyalar kamyona düzgün bir şekilde yerleştirilip tüm eşyalar taşındıktan sonra yeni evinize gitmek üzere kamyon harekete geçiyor. Yeni evinize geldikten sonra eşyalarınız Başakşehir evden eve nakliyat firması uzman ekibi tarafından dikkatli şekilde taşınıyor. Dolapların montajı, beyaz eşyaların, avizelerin bağlantıları ve eşyaların yerleştirilme işlemi bittikten sonra taşınma işleminiz tamamlanmış oluyor. Daima planlı ve titiz çalışmaya önem veren nakliye firması, evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve titiz hizmetler vererek nakliye sektöründe lider firmalar arasında yer almıştır.

Başakşehir Nakliyat olarak daha fazla müşterimizin yüzünü memnun edebilmek için aynı zamanda Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat, İkitelli Evden Eve Nakliyat ve Kayaşehir Evden Eve Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın